جدیدترین های رایحه سلامت

بادی باتر معجزه زیبایی پوست

کره بدن ، معجزه زیبایی پوست رایحه سلامت

این کره گیاهی که برای بدن، دست و صورت طراحی شده متشکل از مواد 100 درصد گیاهی و طبیعی می‌باشد و از هیچ گونه مواد شیمیایی در فرمولاسیون آن استفاده نشده است. کره بدن رایحه سلامت بهترین انتخاب برای روتین پوستی شماست و می‌تواند پوستی شاداب، روشن و عاری از هرگونه جوش و جای جوش برای شما به ارمغان بیاورد. همچنین این کره بدن بی نظیر یک آبرسان و نرم کننده بسیار قوی می‌باشد که لطافت و نرمی را در پوست شما ایجاد می‌کند.

جدیدترین صابون های گیاهی

درباره‌ی رایحه سلامت

این گروه فعالیت خود را از سال 1388 با تاسیس موسسه گیاهان دارویی رایحه درمان شرق شروع کرد. در این موسسه غیرتجاری بیشتر به پژوهش در حوزه ترکیبات موثره گیاهان دارویی و خلق روش‌های نوین استحصال و فرآوری گیاهان دارویی و مواد طبیعی پرداخته شد که حاصل آن داروها و روش‌های موثر و مفید و کاربردی بود؛ تا اینکه از سوی برخی از شرکت‌ها و سازمان‌های مهم پیشنهاداتی در خصوص سرپرستی و پیمانکاری بخش تحقیقات دارویی و گیاهی آنها ارائه گردید …

جدیدترین روغن های گیاهی

جدیدترین پودرهای لکسوس

نمک های درمانی رایحه سلامت در چهار نوع مختلف ضد درد ،آرام بخش ،اسکراب و تازه کننده پوست عرضه می‌شوند که با کمک اونا می‌توانید از خستگی و پوست های مرده خداحافظی کنید.

در ساخت این صابون از روغن نارگیل ، روغن لوندر ،روغن زیتون و روغن گل لوندر استفاده شده است و از خواص بی‌شمار آن می‌توان به آرام بخشی ،تقویت پوست و رفع اگزما اشاره کرد.

با روغن های درمانی رایحه سلامت می‌توانید از تقویت عضلات موی سر، تسکین درد، رفع ناراحتی های عصبی، کاهش فشار خون، رفع آثار سوختی، جوانسازی پوست صورت تقویت و افزایش رشد مو درمان آکنه و جوش صورت درمان زخم های پوستی و … بهره مند شوید.

خواص صابون گوگرد برای صورت
آروماتراپی و زیبایی پوست

خواص صابون گوگرد

خواص صابون گوگرد خواص صابون گوگرد برای صورت صابون گوگرد برای سلامتی پوست مفید می باشد. به خاطر خاصیت ضدعفونی

مطالعه بیشتر »

آروماتراپی چیست ؟

آرامش روحی و روانی و به طور کلی سلامت بدن، موضوع مهمی در زندگی تمام افراد است. مسلما هیچ فردی از داشتن بدنی سالم و به دور از هر گونه بیماری و مریضی ناراضی نیست. روش‌های مختلفی وجود دارد که می‌توان از طریق آن‌ها، به این آرامش روحی و روانی دست پیدا کرد.

از جمله روش‌های بسیار موثر و به نوعی جالب برای درمان امراض و بیماری‌های مختلفی که در بدن ما وجود دارد، می‌توان به رایحه درمانی اشاره کرد. آروماتراپی که از دو واژه مختلف که معنای رایحه و درمان را می‌دهند. به وجود آمده است. همانطور که از نام آن مشخص است معنای درمان به وسیله‌ی استشمام رایحه‌ها و بوهای خاص را می‌دهد.

به بالای صفحه بردن