روغن های آروماتیک بیومت

با استفاده از روغن های درمانی بیومت می‌توانید از خواصی همچون: تقویت عضلات موی سر، تسکین درد، رفع ناراحتی های عصبی، کاهش فشار خون، رفع آثار سوختی، جوانسازی پوست صورت تقویت و افزایش رشد مو درمان آکنه و جوش صورت درمان زخم های پوستی و … بهره‌مند شوید. همچنین این روغن ها از عصاره خالص گیاهان درمانی ساخته شده.

بررسی روغن‌های آروماتیک

روغن نارگیل

استفاده از این روغن جهت تقویت عضلات موی سر، تسکین درد زانو، کمر و همچنین درمان بواسیر تاثیر بسزایی دارد همچنین از این روغن جهت جوانسازی پوست و رسیدگی به سلول‌های پوستی میتوانید استفاده کنید.

روغن لوندر

استفاده از این روغن جهت رفع آثار سوختگی، رفع ناراحتی‌های عصبی، هضم غذا و همچنین کاهش فشار خون تاثیر بسزایی دارد همچنین از این روغن جهت از بین بردن بید و حشرات میتوانید استفاده کنید.

روغن رز داماسک

استفاده از این روغن جهت درمان زخم‌های پوستی، درمان آکنه و جوش صورت و همچنین پاکسازی پوست صورت تاثیر بسزایی دارد همچنین از این روغن جهت جوانسازی پوست و تقویت و افزایش رشد مو میتوانید استفاده کنید.

روغن رزماری

استفاده از این روغن جهت رفع درد ماهیچه‌ها و مفاصل، درمان سر درد، کاهش آکنه و همچنین بهبود سلامت مو تاثیر بسزایی دارد همچنین از این روغن جهت جوانسازی پوست و کمک به ضخامت مو میتوانید استفاده کنید.

خرید روغن گیاهی

از خواص روغن گیاهی و تاثیر استفاده از آن ها در زندگی خود هر چه بگوییم کم گفته ایم. گذشتگان و بزرگان ما هنوز هم استفاده بسیاری از روغن های گیاهی می‌کنند و مشکلات و بیماری های بسیاری را با آن ها درمان می‌کنند. مادربزرگ های قدیمی تر همیشه درد های خود را با روغن های مختلف و ماساژ درمان می‌کردند. و روغن گیاهی جایگاه مهمی در زندگیشان داشت.

استفاده از روغن ها اگر فرمولاسیون دقیق و درستی داشته باشند و از خلوص مناسبی برخوردار باشند معجزه ی زندگی شما خواهد بود.خواص روغن ها از درمان سردرد، رفع انواع درد های ماهیچه ای مفصلی گرفته تا بهبود سلامت مو، جوانسازی و زیبایی پوست، را شامل می‌شوند. و اینها تنها گوشه کوچکی از خواص انواع روغن ها می‌باشد.

رایحه درمانی با روغن گیاهی

رایحه درمانی با روغن های گیاهی از دو لحاظ برای شما فوق العاده خواهد بود. اول آنکه همانطور که از طب سنتی نیز میدانیم ماساژ با روغن های گیاهی تسکین درد های مفضلی، بازگشایی گرفتگی های عضلانی و .. را برای ناحیه استفاده شده به همراه دارد. دوم آنکه روغن های آروماتراپی بیومت به دلیل خلوص بالا دارای رایحه قدرمتند همان گیاه هستند که این باعث انجام عمل آروماتراپی یا رایحه درمانی برای شما می‌شود.( رایحه درمانی چیست؟ ) برای مثال ماساژ یا استفاده از روغن اسطوخودوس یا لوندر علاوه بر رفع آثار سوختگی در ناحیه استفاده شده، رفع ناراحتی های عصبی، هضم غذا و… به دلیل داشتن رایحه قدرتمند لوندر آرامش عجیبی برای شما ایجاد می‌کند که کاهش فشار خون، آرامش سیستم عصبی و تقویت سیستم ایمنی بدن را به ارمغان می‌آورد.

روغن های مناسب برای ماساژ آروماتراپی

روغن های ماساژ وماساژ آروماتراپی برای درمان انواع بیماری های مختلف از جمله؛ افسردگی، آکنه، بیماری های عفونی و باکتریایی مفید هستند و خاصیت ضدعفونی کننده و ضدویروسی دارند.

روغن ماساژ به وسیله ماساژ دهنده راحت تر بر روی پوست بدن حرکت می کند و انواع مختلف روغن ها و لوسیون های مختلفی برای ماساژ درمانی وجود دارد که اکثر افرادی که به پوست و سلامتی آن بیشتر اهمیت می دهند به دنبال روغن های گیاهی کاملا ارگانیک و کم چرب می باشد.

برای مطالعه بیشتر در این مورد مقاله معرفی بهترین روغن های ماساژ برای ماساژ آروماتراپی را مطالعه بفرمایید.

روغن گیری با استفاده از بهترین روغن پایه

روغن پایه یا حامل به روغن هایی گفته می‌شود که به کمک آن ها عمل روغن گیری را انجام می‌دهیم، برای مثال روغن بنفشه را به کمک روغن زیتون یا کنجد بدست می‌آوردند. به این صورت که گیاه بنفشه را در روغن زیتون خوابانده و عصاره روغن بنفشه در روغن زیتون خارج می‌شود. و گفته می‌شود که این روغن بنفشه بر پایه روغن زیتون گرفته شده است. موضوع مهم این است که انتخاب روغن پایه مناسب برای روغن گیری هر روغن بسیار امر مهمی است و باعث می‌شود قوی ترین خاصیت را از روغن خارج شده دریافت کنید.برای مثالی دیگر بهترین روغن پایه برای روغن گیری روغن کندر، روغن بادوم می‌باشد. و باعث می‌شود بیشترین میزان خاصیت در روغن کندر باقی بماند.

خرید روغن های پایه یا روغن های حامل، از موضوعاتی است که نیاز به دقت بالایی دارد. همانطور که می‌دانید مهم ترین مرحله در ساخت روغن های پایه یا حامل، مرحله رقیق سازی می‌باشد. که با توجه به آن میزان جذب و استفاده آن روغن در ماساژ متفاوت است. از این رو نیاز است که حتما مرحله رقیق سازی با دقت و به صورت علمی انجام بشود. پس برای خرید آن حتما از شرکت های مورد اعتماد اقدام کنید.