محصولات

در این قسمت می توانید انواع محصولات آروماتیک رایحه سلامت را مشاهده کنید.

محصولات آروماتراپی یا رایحه درمانی به محصولاتی گفته می‌شود که در آن از روغن های معطر گیاهان درمانی استفاده شده است. استفاده از این محصولات علاوه بر خواص درمانی متعدد به دلیل داشتن عطر گیاهی، عمل آروماتراپی را برای شما انجام می‌دهد. آروماتراپی یا رایحه درمانی با محصولات آروماتیک، سلامت جسم و روان را برای شما به ارمغان می‌آورد

خرید روغن های آروماتراپی

خریدصابون های گیاهی

نمک های حمام

  • همه محصولات
  • روغن ها
  • صابون ها
  • کتاب
  • نمک ها
  • همه محصولات
  • روغن ها
  • صابون ها
  • کتاب
  • نمک ها

خرید روغن بابونه

تومان۱۸,۵۰۰تومان۴۶,۸۰۰

خرید روغن زنجبیل

تومان۲۱,۵۰۰تومان۵۱,۰۰۰

خرید روغن شترمرغ

تومان۱۹,۰۰۰تومان۴۸,۰۰۰

خرید روغن فندق

تومان۳۷,۸۰۰تومان۱۰۳,۰۰۰

خرید روغن آویشن

تومان۲۲,۸۰۰تومان۶۱,۰۰۰

خرید روغن گل بنفشه

تومان۴۸,۰۰۰تومان۱۳۵,۰۰۰

خرید روغن هسته انار

تومان۳۵,۰۰۰تومان۹۹,۰۰۰

خرید روغن سیاه دانه

تومان۳۹,۰۰۰تومان۱۱۵,۰۰۰

خرید روغن خراطین

تومان۴۱,۸۰۰تومان۱۲۵,۰۰۰

خرید روغن کرچک

تومان۲۰,۸۰۰تومان۵۱,۰۰۰

خرید روغن خشخاش

تومان۲۴,۰۰۰تومان۶۲,۰۰۰

خرید روغن زیره

تومان۲۶,۰۰۰تومان۶۵,۰۰۰

خرید روغن دارچین

تومان۲۱,۵۰۰تومان۵۳,۰۰۰

خرید روغن اکالیپتوس

تومان۱۹,۰۰۰تومان۴۸,۰۰۰

صابون گل سرخ

تومان۴۴,۰۰۰تومان۵۰,۰۰۰

دسته بندی محصولات

صابون رایحه درمانی حمام

روغن درمانی رایحه درمانی

خرید نمک رایحه درمانی حمام

محصولات رایحه درمانی

محصولات آروماتراپی یا رایحه درمانی رایحه سلامت صد در صد گیاهی بوده و با بهترین فرمولاسیون علمی ساخته شده اند. رایحه سلامت بر آن است تا با عرضه این محصولات گیاهی متفاوت، به همه گیری و فرهنگ سازی آروماتراپی کمک کند. این درمان بدون عوارض علاوه بر درمان بیماری های مشخص شده برای هر محصول از بسیاری از بیماری ها با تقویت سیستم ایمنی بدن جلوگیری می‌کند. از این محصولات برای موارد بسیاری همچون تقویت حافظه، درمان افسردگی، مراقبت از نوزاد، زیبایی پوست و… استفاده می‌شود.

خرید محصولات رایحه درمانی

محصولات آروماتراپی رایحه سلامت در انواع متخلف و متفاوت تولید و عرضه می‌شود. و هر کدام کاربرد خاص خود را دارند. رایحه درمانی با این محصولات به این دلیل اتفاق می‌افتد که این محصولات بر خلاف محصولات موجود در بازار با روغن های معطر گیاهان ، معطر شده اند و هر کدام بسته به خاصیت درمانی ای که برای آن محصول طراحی شده است؛ رایحه متفاوتی را دارا است. محصولات رایحه سلامت فعلا در سه نوع صابون گیاهی، نمک حمام و روغن های طبیعی عرضه می‌شوند.

استفاده از این محصولات می‌تواند در حمام، ماساژ، حمام آب نمک، نمک درمانی و … انجام شود. که هرکدام مکمل دیگری می‌باشد. رایحه های متنوع این محصولات به شرط استفاده روزانه زندگی و خلق و خوی شمارار تغییر می‌دهد و آرامش، زیبایی، شادابی و سلامتی را برای شما به ارمغان می‌آورد.

همانطور که می‌دانید بدن انسان تاثیر بسیاری از رایحه های شنیده شده توسط بینی می‌گیرد و هورمون های مختلفی در جواب شندین هر بوی خاص در بدن ترشح می‌کند. این امر نشان دهنده تاثیر مستقیم بو و رایحه روی سیستم های مختلف بدن انسان است.

آروماتراپی در خانه 

همانطور که در مقاله آروماتراپی چیست ؟ ، آروماتراپی یا رایحه درمانی به روش درمانی ای گفته می‌شود که در آن از گیاهان معطر دارویی استفاده می‌شود و مشکلات بسیاری را درمان یا پیشگیری می‌کند . بهترین روش برای انجام آروماتراپی استفاده از محصولات آروماتراپی در منزل می‌باشد . روش هایی مثل استفاده از شمع های آروماتیک ، نمک درمانی در حمام ، استفاده از روغن های معطر گیاهان به صورت ماساژ و … از ساده ترین روش های انجام آروماتراپی در منزل می‌باشند . اگر بدانید همین کار های ساده چه تاثیرات فوق العاده ای بر روی سیستم های مختلف بدن شما می‌گذارند لحظه ای برای انجام آن ها درنگ نمی‌کردید. 

استفاده از صابون های گیاهی برای آروماتراپی در حمام 

یکی از روش های فوق العاده آروماتراپی خرید صابون های گیاهی برای آروماتراپی در حمام می‌باشد. استفاده از صابون های گیاهی مستلزم این است که به سازنده آن صابون ها اعتماد داشته باشید و بدانید حتما در فرمولاسیون آن ها از روغن های معطر گیاهان درمانی استفاده شده است. 

مزیت اصلی استفاده از صابون های آروماتیک گیاهی این است که علاوه بر داشتن خواص آروماتراپی و رایحه گیاهان درمانی، به کمک روغن های موجود در فرمولاسیون خود، می‌توانند اعمال جوانسازی ، رفع انواع جوش و آکنه ، روشن کننده ، تقویت سلول های پوستی ، تقویت ریشه های مو و … را برای شما انجام دهند . 

صابون های گیاهی رایحه سلامت علاوه بر اینکه کاملا بر پایه روغن های گیاهی معطر ساخته شده اند. دارای رایحه فوق العاده گیاهان درمانی نیز هستند. که عمل آروماتراپی را به دقت برای شما و به هدف درمان یا پیشگیری انجام می‌دهند .

اسکرول به بالا