3 روش برتر و سریع باز کردن چاکراها

چگونه با آروماتراپی، آب درمانی و نمک درمانی چاکراهای خود را باز کنیم ؟

چگونه با آروماتراپی چاکرا های خود را باز کنید. باز کردن چاکرا با آروماتراپی ، بازکردن چاکرا با رایحه درمانی

در این مقاله به معرفی 3 روش فوق العاده باز کردن چاکراهای بدن می‌پردازیم .

این 3 روش از قدیمی ترین و برترین روش های بازکردن چاکراهاست که می‌توانید به راحتی با اضافه کردن آن ها به روتین روزانه خود به باز کردن چاکراهای اصلی و فرعی خود کمک کنید. 

[ASRating]

آشنایی با چاکراها

انسان در بدن خود هفت چاکرا دارد که هر کدام از نام، رنگ، حالت خاصی برخوردار می باشد و برای عملکرد درست چاکراها در بدن می توانیم از آروماتراپی استفاده کنیم که بسیار موثر و مفید می باشد.

چاکراها به دو صورت هستند؛ چاکراهای اصلی و چاکراهای فرعی

چاکراهای اصلی

این چاکرا به قسمت هایی از بدن گفته می شود که انرژی در حال چرخش است و در واقع اعضای اصلی و حیاتی بدن را کنترل می کنند که به آن ها انرژی گفته می شوند. در صورت بیمار و ضعیف شدن بدن این چاکراها عملکرد درستی ندارند و انرژی بدن از کار می افتد.

چاکراهای فرعی

این چاکرا به قسمت های کوچک بدن تعلق دارد و در واقع بخش های کم اهمیت بدن را کنترل می کنند.

انواع چاکراها بدن عبارتند از:

  • چاکرای ریشه
  • چاکرای خارجی
  • چاکرا خورشیدی
  • چاکرا قلب
  • چاکرا گلو
  • چاکرا چشم سوم یا پیشانی
  • چاکرا فرق سر

چاکرای ریشه رنگ قرمز دارد و در قسمت پایین استخوان بدن وجود دارد.

چاکرای خارجی رنگ نارنجی دارد و در پشت و پنج سانتیمتر زیر ناف بدن قرار دارد.

چاکرا خورشیدی رنگ زرد دارد و چهار انگشت بالاتر از ناف قرار دارد که به آن گوهر ناف گفته می شود.

چاکرا قلب رنگ سبز دارد و در مرکز سینه و در امتداد قلب قرار دارد.

چاکرا گلو رنگ آبی دارد و در قسمت گلو قرار دارد.

چاکرا پیشانی یا چشم سوم به رنگ نیلی است و در پیشانی و بین دو ابرو قرار دارد.

چاکرا فرق سر رنگ بنفش دارد و در بالاترین قسمت سر قرار دارد و قوی ترین انرژی بدن را زیر نظر می گیرد.

چگونه با آروماتراپی چاکرا های خود را باز کنید. باز کردن چاکرا با آروماتراپی ، بازکردن چاکرا با رایحه درمانی

1. آروماتراپی و چاکراها

آروماتراپی یا همان رایحه درمانی یک روش درمانی موثر و قدیمی می‌باشد. در آروماتراپی هدف درمان بیماری های مختلف به کمک رایحه گیاهان دارویی معطر می‌باشد. جالب است بدانید برای باز شدن هر چاکرا یک رایحه فوق العاده قدرتمند در طبیعت وجود دارد. که در زمان مدیتیشن و مراقبه می‌توانید از عود یا روغن آن‌ها استفاده کنید.

آروماتراپی برای چاکرای بدن بسیار موثر است و چاکراها را می توان با استفاده از رایحه انواع گیاهان طبیعی پاکسازی نمود و مشکلات روحی و روانی بدن را حل کرد. در بررسی رایحه درمانی و چاکراها پی می بریم که رایحه درمانی یکی از روش های بسیار کاربردی و مفید برای تعادل سازی چاکرای بدن است.

درمان چاکرا با آروماتراپی

در هنگامی که مجرای چاکراها بسته شوند و تعادل خود را از دست بدهند، فرد دچار بیماری می شود و عملکرد نادرست چاکراها در بدن باعث می شود که انسان دچار احساسات بد، شوک عصبی، نگرانی و هر گونه ناراحتی شوند و مرکز انرژی حیاتی بدن از حالت تعادل خارج می شود.

بنابراین با استفاده از آروماتراپی می توان این قسمت ها را متعادل نگه داشت. اسانس و عصاره گیاهان می تواند تاثیرات خیلی موثری در بهبود و عملکرد درست چاکراها ایجاد کنند و هر کدام از اسانس ها برای موردی خاصی استفاده می شود و باید قبل از استفاده با مشاوران آروماتراپی و پزشکان مشورت کنید.

چگونه با آروماتراپی چاکرا های خود را باز کنید. باز کردن چاکرا با آروماتراپی ، بازکردن چاکرا با رایحه درمانی

2. نمک درمانی در چاکراها

نمک درمانی در چاکراها به دلیل خواص معدنی نمک ها  می‌تواند تاثیرات خیلی زیادی بر روی چاکراها بگذارد. همانطور که می‌دانید نمک ها قدرت بسیار بالایی در پاکسازی انرژی منفی و گرفتگی های چاکرا های بدن دارند و می‌توانند تک تک چاکراهای هفت گانه را به سرعت از هرگونه انرژی منفی پاکسازی کند. 

درمان چاکرا با نمک درمانی

در صورت استفاده از نمک درمانی و شستشوی بدن با نمک می توانید انرژی منفی را پاکسازی نمایید. این انرژی های منفی در چاکراهای بدن دفن شده اند که باید برای پاکسازی آنها از نمک درمانی استفاده شود و بعد از پاکسازی چاکراها بدن از این انرژی های منفی و حالت های روحی و روانی بد خلاص خواهد شد.

در واقع انرژی های منفی همان دیوها، شیاطین می باشند که باعث می شود انسان دچار مشکلات زیادی در زندگی روزمره خود داشته باشد و دچار بیماری های زیادی شود.

عملکرد نادرست چاکراها نشان از وجود انرژی منفی و سیاه در فرد می باشد که برای مقابله با آن و از بین بردن آن باید از نمک درمانی استفاده شود.

آب نمک درمانی یک راه حل ساده برای پاکسازی چاکراها می باشد اما خیلی قدرتمند است و در مقابل انرژی های ناپیدا  مضر سیاه قوی است  و می تواند به راحتی آنها را از بین ببرد.

بهترین روش و ساده ترین روش شستشوی بدن و پاکسازی چاکراها با نمک، استفاده از حمام آب نمک و اضافه کردن آن به روتین هفتگی شما می‌باشد. که در ادامه به توضیح آن می‌پردازیم.

تاثیر حمام آب نمک در باز شدن چاکرا ها

همانطور که گفتیم نمک یک هدیه الهی برای دفع و مبارزه با انرژی های تاریک و منفی می‌باشد. که انواع مختلف آن در درمان های مختلف استفاده می‌شوند. ساده ترین روش استفاده از نمک ها حمام آب نمک است که با استفاده از نمک حمام  انجام می‌شود. در حمام آب نمک شما علاوه بر زیبایی پوست و تمیزی پوست از خواص درمانی فوق العاده نمک نیز استفاده می‌شود .

حمام آب نمک از ساده ترین روش های انجام نمک درمانی یا هالوتراپی می‌باشد . که با کمک آن می‌توانید انرژی های منفی خود را جذب نمک کرده و از انرژی های مثبت خود محافظت بفرمایید . 

خرید بهترین نمک های حمام مناسب بازگشایی چاکرا

3. چه زمانی از آب درمانی برای چاکراها استفاده کنیم؟

چگونه با آروماتراپی چاکرا های خود را باز کنید. باز کردن چاکرا با آروماتراپی ، بازکردن چاکرا با رایحه درمانی

هنگامی که دچار احساس های خیلی بد و تنش زا می شویم این نشان می دهد که چارکراهای بدن دچار مشکل شده اند و تعادل خود را از دست داده اند. در این صورت دچار تفکرات منفی، استرس، نگرانی، سردرد و هر گونه بیماری جسمی می شویم.

در این مواقع ما می توانیم به راحتی با انجام نمک درمانی این احساس ها و بیماری جسمی ناخوشایند را از بین ببریم زیرا آب نمک یکی از قوی ترین محلول برای از بین بردن انرژی منفی است و استفاده منظم از آن می تواند چاکراها را به عملکرد درست هدایت کند و از تمام بیماری ها و نگرانی ها دور نگه دارد.

بنابراین با استفاده از نمک درمانی می توان چاکراها را متعادل نگه داشت و از حجوم انرژی های منفی یا سیاه به بدن دور کرد و این روش می تواند تاثیرات خیلی موثری در بهبود و عملکرد درست چاکراها ایجاد کند.

در روش حمام آب نمک شما هم از نمک درمانی و هم از آب درمانی استفاده کنید . علاوه بر این ها نمک های حمام رایحه سلامت علاوه بر این ها به دلیل داشتن رایحه های فوق العاده و روغن طبیعی گیاهان درمانی، عمل آروماتراپی یا رایحه درمانی را نیز برای شما انجام می‌دهد.

اسانس درمانی

اسانس درمانی

اسانس درمانی همه ما تا به حال تجربه فوق العاده ای  از استشمام رایحه های مختلف به دست آوردیم.  زمانی که بوی نان تازه را

توضیحات بیشتر »
خواص صابون گوگرد برای صورت

خواص صابون گوگرد

خواص صابون گوگرد خواص صابون گوگرد برای صورت صابون گوگرد برای سلامتی پوست مفید می باشد. به خاطر خاصیت ضدعفونی کنندگی و ضد قارچی و

توضیحات بیشتر »