خرید صابون گیاهی رایحه سلامت

صابون های آروماتیک رایحه سلامت ساخته شده بر پایه علم آروماتراپی می‌باشد. در ساخت این صابون‌ها از روغن های معطر گیاهان درمانی مانند: اسطوخودوس(لوندر)، گل سرخ، بابونه، قهوه و… استفاده شده که سلامت جسم و روان را برای شما به ارمغان می‌آورد

برترین صابون های آروماتیک

صابون لوندر

در ساخت این صابون آروماتیک از روغن نارگیل ، روغن لوندر ،روغن زیتون و روغن گل لوندر استفاده شده است و از خواص بی‌شمار آن می‌توان به آرام بخشی ،تقویت پوست و رفع اگزما اشاره کرد.

صابون هویج

در ساخت این صابون آروماتیک از روغن زیتون، روغن نارگیل، روغن هویج و هویج استفاده شده است. که خواص درمانی بسیار را همچون مرطوب کننده، ضد چین و چروک، بهبود اگزمای پوستی ، نرم کننده پوست و  التیام زخم‌های پوستی، فراهم کرده است.

صابون گل سرخ

از محتویات این صابون گیاهی می‌توان به روغن زیتون، روغن نارگیل، روغن گل سرخ، گلبرگ های گل سرخ و عصاره گل سرخ اشاره کرد که خواص درمانی بسیاری را همچون آبرسانی پوست، آنتی اکسیدان، خنک کننده و پیشگیری از قارچ و باکتری به آن افزوده است.

صابون قهوه

استفاده از روغن زیتون، روغن نارگیل ، روغن قهوه ، ویتامین E و قهوه در این صابون درمانی خواصی همچون: از بین بردن پوست‌های مرده، آنتی اکسیدان قوی، ضد جوش، جلوگیری از چروک صورت، شفاف کننده و همچنین کاهش خارش پوستی را برای شما به ارمغان آورده است.

خرید صابون گیاهی

خرید صابون‌ گیاهی

خرید صابون های گیاهی نیازمند دقت فراوانی است. صابون های گیاهی می‌بایست با فرمولاسیون دقیق و هدفمند ساخته شده باشند. استفاده از روغن های خالص و درجه یک معطر در صابون های گیاهی شرط مهم و لازم کیفیت سنجی این صابون های می‌باشد. رایحه سلامت یکی از تولید کنندگان قدرتمند صابون های گیاهی خالص و طبیعی است. به همین دلیل در صابون های خود نیز از همین روغن های آروماتیک استفاده کرده است. و با هدف درمانی و با استفاده از علم آروماتراپی صابون های گیاهی خود را تولید کرده است.

در ساخت صابون های رایحه سلامت از اسانس های گیاهی و طبیعی استفاده شده است. و این موضوع باعث می‌شود صابون گیاهی خواصیت آروماتراپی پیدا کند که این در بازار امروز صابون های گیاهی بسیار نادر است. آروماتراپی با این صابون ها در حمام یک حمام آروماتراپی لذت بخش را برای شما به ارمغان می‎‌آورذ و سلامت جسم و روح شمارا تضمین می‌کند.

صابون گیاهی بهترین انتخاب برای صورت شما

خرید صابون گیاهی برای صورت میتواند بهترین انتخاب شما برای مراقبت از پوست صورت شما باشد. همانطور که می‌دانید پوست صورت یکی از حساس ترین نقاط بدن شما می‌باشد و شستشوی آن اگر با رعایت اصول و مراقبت انجام نشود می‌تواند مشکلات بزرگی برای پوست شما همچون جوش های پوستی، آکنه، لک صورت و … را به وجود آورد. از این رو بهتر است از شوینده هایی استفاده کنید که اطمینان دارید برای پوست صورت شما بی ضرر است . فرآورده های گیاهی به علت سازگاری طبیعی با انواع پوست های مختلف این اطمینان خاطر را به شما می‌دهد که نه تنها مشکلات پوستی به سراغ شما نمی‌آیند. بلکه با خواص درمانی متعدد خود در استفاده روزانه و دراز مدت شاهد معجزه طبیعت روی پوست صورت و بدن خود خواهید بود. 

خرید صابون گیاهی به هدف درمان

درمان و سلامت هدف اصلی رایحه سلامت بوده و هست به همین دلیل، صابون های گیاهی رایحه سلامت با اهداف درمانی و با علم متخصصین حوزه آروماتراپی تولید شده است. و هرکدام خواص درمانی فوق العاده ای دارند. برای مثال صابون قهوه رایحه سلامت خواص درمانی و زیبایی بسیاری دارد که از آن می‌شود به از بین بردن پوست های مرده، آنتی اکسیدان قوی، از بین برنده جوش های پوستی، جلوگیری از چین و چروک، شفاف کننده پوست صورت و کاهنده خارش های موضعی می‌باشد. که دلیل آن وجود فرمولاسیون قوی و از استفاده از درصد مشخصی از روغن های طبیعی مانند روغن زیتون، روغن نارگیل، روغن قهوه، ویتامین E و پالپ طبیعی قهوه می‌باشد.

خرید صابون دست ساز

وجود فرمولاسیون قدرمند، استفاده از بهترین و طبیعی ترین متریال در کنار دست ساز بودن این صابون ها این صابون هارا به یک صابون دست ساز گیاهی فوق العاده در امر درمان تبدیل کرده است. که نیاز مصرف کنندگان خود را به بهترین نحو بر طرف می‌سازد.

رایحه درمانی با صابون

رایحه درمانی با صابون های گیاهی به شرط استفاده از روغن های معطر گیاهی در صابون سلامت روح جسم را در شما ایجاد می‌کند. علاوه بر آن رایحه های مختلف گیاهان خواص های متفاوتی دارند که با توجه به نیاز هر فرد می‌توان صابون های آروماتیک متفاوتی را تجویز نمود. این روش درمانی بدون هیچ عوارض جانبی و به سادگی درمان را در بدن فرد انجام می‌دهد و از ابتلا به بسیاری از بیماری ها جلوگیری می‌کند. 

سوالات متداول :

چرا صابون های گیاهی رایحه سلامت را انتخاب کنیم ؟

صابون های گیاهی رایحه سلامت بر اساس نیاز درمانی مخاطبین خود و نیاز های پوستی مردم ایران ساخته شده اند. صابون های دست ساز ما با استفاده از روغن های معطر گیاهی و بر اساس علم رایحه درمانی ایجاد و به شما عزیزان ارائه شده است.

آیا خرید صابون گیاهی صورت رایحه سلامت برای سلامت صورت ما مفید است؟

صابون های رایحه سلامت از متریال 100 درصد گیاهی و با بهترین روغن های گیاهی موجود در بازار ساخته شده اند. همین امر سبب می‌شود تا معجزه طبیعت را برای پوست شما به ارمغان بیاورد.

چرا قیمت صابون گیاهی رایحه سلامت نسبت به رقبا متفاوت است؟

فرمولاسیون صابون های گیاهی ما توسط متخصصین رایحه درمانی یا آروماتراپی نوشته و اجرا می‌شوند. همین امر باعث شده قیمت صابون های گیاهی دست ساز ما نسبت به محصولات مشابه موجود بالاتر باشد و همچنین استفاده از روغن های گیاهی درجه یک قیمت و اثربخشی این محصولات رو متفاوت کرده است.

صابون گیاهی آنتی باکتریال چیست؟  و آیا صابون های گیاهی رایحه سلامت آنتی باکتریال هستند ؟

به صابون هایی که علاوه بر گیاهی بودن و استفاده از روغن های طبیعی گیاهی در فرمولاسیون آنها، باعث پاکسازی پوست از اوگانیسم های بیماری زا و خصوصا باکتری ها می‌شوند، آنتی باکتریال می‌گویند. همه‌ی صابون های گیاهی رایحه سلامت ذاتا آنتی باکتریال هستند.

آیا صابون های شما بدون اسانس هستند ؟ و آیا داشتن اسانس در صابون های گیاهی برای پوست ضرر دارد؟

خیر، تمامی این صابون ها در فرمولاسیونشان اسانس و عصاره گیاهی دارند. در اندازه و دوز مشخص که توسط پژوهشگران مشخص مي شود و در فرمولاسيون صابون ها قرار ميگيرند بي ضرر است. البته در بسياري از موارد در مورد صابون هاي رايحه سلامت اسانس و عصاره گياهي سبب افزايش خواص درماني صابون مي گردد.