لکسوس های آروماتیک رایحه سلامت

پودر های درمانی رایحه سلامت در چهار نوع مختلف ضد درد ،آرام بخش ،اسکراب و تازه کننده پوست عرضه می‌شوند که با کمک اونا می‌توانید آرامش، سلامتی، پوستی جوان و تازه را تجربه کنید و در یک حمام بعد از مشغله های روزمره آرامش و تازگی را به خود و پوست خود هدیه بدهید.

بررسی پودرهای لکسوس آروماتیک

پودر لکسوس آرامش بخش

استفاده از این نمک جهت افزایش آرامش جسمی و روحی، لذت بخش تر کردن حمام و آروماتراپی در حمام، تقویت هورمون ها، رفع حساسیت و التهاب و … پیشنهاد می‌شود.

پودر لکسوس لایه بردار یا اسکراب

استفاده از این نمک جهت لایه برداری پوست، تنظیم الکترومغناطیس سیستم عصبی و بازگشایی گره های عصبی ، بهبود کننده عملکرد آنزیم ها، تقویت هورمون ها، رفع حساسیت و التهاب تاثیرگذار است.

پودر لکسوس جوانساز پوست

استفاده از این نمک جهت جوانسازی پوست و جلوگیری از پیری پوست، از بین بردن پوشت های مرده، بازسازی بافت پوستی، تنظیم الکترومغناطیس سیستم عصبی و بازگشایی گره های عصبی ، بهبود کننده عملکرد آنزیم ها و… استفاده می‌شود

پودر لکسوس ضد درد

استفاده از این نمک جهت بهبود درد، رفع کوفتگی،بازگشایی گره های عصبی، رفع گرفتگی های عضلانی، بهبود گردش جریان خون، رفع گرفتگی عضلات بدن، بهبود نیش حشرات، جوش های سطحی، پینه پا و درمان بیماری های پوستی تاثیرگذار است.

خرید نمک حمام

استفاده از نمک حمام و انجام نمک درمانی در حمام یکی از قدیمی ترین و بهترین روش های درمان سنتی می‌باشد. نمک درمانی در طب سنتی و طب اسلامی بسیار پیشنهاد و فواید بسیاری برای آن نام برده شده است. گذشتگان بر این باور بودنند که نمک ها خستگی بدن را از طریق پا جذب می‌کنند و بیرون می‌کشند. برای همین پادشاهان یکی از مهم ترین مراحل حمام رفتنشان حمام آب نمک بود. دلیل علمی این موضوع امروز کاملا روشن است.

دلیل علمی رفع خستگی بدن با نمک درمانی

سیستم عصبی بدن انسان بسیار پیچیده است. به این صورت که از هر عضله یا اندام درونی رشته ای به مغز که مرکز کنترل است کشیده شده است و بر تمام اعضای بدن نظارت دقیق دارد. جالب ترنین قسمت ماجرا این است که از تمام این شبکه های عصبی و از هر اندام بدن یک ارتباط عصبی به سمت پا وجود دارد و به همین دلیل پا را قلب دوم انسان می‌نامند. 

زمانی که شما پای خود را در حمام آب نمک قرار می‌دهید. ذرات ریز معدنی درون نمک پالس هایی به سیستم عصبی موجود در پا ارسال می‌کنند. این امر باعث می‌شود این پالس ها در تمامی بدن پخش شوند و در هر اندام درد و گرفتگی را با ایجاد آرامش در سیستم عصبی از بین ببرند. و گرفتگی های عضلانی و درد های مختلف را تسکین دهند. از این رو رایحه درمانی با نمک های حمام ارزش بسیار زیادی دارد. 

گذشته از این موضوعات نمک های حمام رایحه سلامت علاوه بر خواص نمک درمانی ، به دلیل داشتن رایحه های درمانی فوق العاده عمل رایحه درمانی یا آروماتراپی را نیز برای شما انجام می‌دهند. این بدان معنا است که هر نمک به دلیل داشتن رایحه گیاهی مفید، خواص بسیاری از جمله رفع سردرد، درمان افسردگی و اضطراب، تقویت حافظه و … را برای شما به ارمغان می‌آورد.

کدام نمک ها برای نمک درمانی مناسب هستند؟

نمک های حمام رایحه سلامت برخلاف نمک های موجود در بازار از فرمولاسیون علمی و مواد معدنی درجه یک تولید شده است. نمک های حمام موجود در بازار اکثرا از نمک های خوراکی دریا و امثال آن ساخته شده اند اما نمک های آروماتیک رایحه سلامت از ترکیب چندین فرمولاسیون معدنی و نمک های معدنی مفید درست شده اند. علاوه بر آن ها هر کدام با روغن های معطر گیاهی معطر شده اند که خواص رایحه درمانی فوق العاده ای به هرکدام بخشیده است که در توضیحات هر نمک می‌توانید مطالعه بفرمایید.