خرید صابون ضد لک قوی گیاهی

بهترین صابون ضد لک گیاهی موجود در بازار توسط رایحه سلامت تولید می‌شود. اگر نگران ایجاد لک روی صورت خود هستید و می‌خواهید از ایجاد آن جلوگیری کنید وقت آن است که از صابون های گیاهی رایحه سلامت استفاده کنید تا معجزه طبیعت را تماشا کنید.

صابون های ضد لک صورت رایحه سلامت

صابون هویج بهترین ضد لک برای پوست خشک

استفاده روزمره از صابون ها باعث شده که تاثیر بسیار زیادی بر سلامت پوست شما بگذارند. پس با انتخاب یک صابون مناسب با خاصیت درمانی می‌توانید کمک بسیاری به سلامت ، جوانی و شادابی پوست خود کنید.

صابون هویج یک صابون بسیار قدرتمند است که اگر در روتین پوستی شما قرار بگیرد. سلامتی پوست شمارا تضمین خواهد کرد. 

روغن هويج به عنوان يک ماده آنتي اکسيدان قوي و جوانساز محسوب مي شود و از آنجايي که بخش عمده از فرمولاسيون صابون هويج رايحه سلامت را روغن هويج به خود اختصاص داده اين خاصيت به وضوح در اين صابون مشهود است.

صابون اسطوخودوس بهترین صابون ضد لک برای پوست چرب

اسطوخودوس یا لوندر همیشه در میان گیاهان درمانی درخشیده است. خواص بسیار این گیاه قابل شمارش نیست . اما اگر به دنبال یک صابون ضد لک قدرتمند می‌گردید که برای پوست چرب مناسب باشد. این صابون گیاهی فوق العاده می‌تواند نیاز شمارا به خوبی بر طرف کند.

لوندر يا اسطوخودوس جزو گياهان آنتي اکسيداني مهم در بين گياهان است و از آنجايي که بسياري از لک ها و کک و مک ها نتيجه فعاليت راديکال هاي آزاد پوستي مي باشند اين صابون با داشتن مقدار زيادي عصاره لوندر سبب راديکال اسکونجينگ يا تخريب راديکال هاي آزاد و در نهايت بهبود و رفع لک هاي پوستي ميشود.