، درباره رایحه سلامت
همکاری در فروش محصولات آروماتراپی یا رایحه درمانی

همکاری در فروش محصولات رایحه سلامت

تیم رایحه سلامت با هدف افزایش آشنایی حداکثری جامعه با رایحه درمانی و افزایش هرچه بیشتر سطح سلامت جامعه از شما بازاریاب گرامی دعوت به همکاری می‌نماید.

همکاری در فروش رایحه سلامت

با توجه به شرایط سخت اقصادی و موضوعات جهانی پیش آمده و به دلیل شیوع جنگ های بیولوژیکی و از طرف دیگر شیوع بیکاری و کاهش درآمد افراد کم سرمایه و بی‌سرمایه و متقابلاً گسترش و توسعه فروش آنلاین و مجازی به دلیل رعایت پروتکل های بهداشتی و سهولت در انجام خرید اینترنتی؛ تیم رایحه سلامت بر آن شد روشی نوین در بازاریابی و فروش را برای اولین بار در حوزه محصولات ارگانیک، آرایشی بهداشتی و آروماتراپی ایجاد کند.

سیستم همکاری در فروش رایحه سلامت که نوسط متخصصین مجرب این شرکت طراحی شده است؛ با ارائه بک لینک اختصاصی به هر نماینده فروش باعث افزایش فروش آن نماینده می‌شود. به این صورت که فقط کافیست با ثبت نام در قسمت همکاری در فروش، لینک اختصاصی خود را دریافت کرده و آن را برای دوستان و آشنایان و اطرافیان خود ارسال کنید. که پس از خرید این افراد از این سایت مادامی که خرید شخص دارنده لینک ادامه داشته باشد برای صاحب لینک(فروشنده) پورسانت در نظر گرفته شده، واریز می‌گردد.

توجه داشته باشید زمانی خواهد رسید که لینک اختصاصی شما توسط کاربران و مشتریان دست به دست خواهد چرخید و شما درآمدی سعودی را تجربه خواهید کرد. در حالی که فعالیت شما نزولی خواهد بود.

آموزش استفاده از پنل همکاری در فروش

پنل همکاری در فروش در ساده ترین حالت ممکن طراحی شده است که افراد می‌توانند در ساده ترین و سریع ترین قدم ها به درآمد سرشار برسند. اگر بخواهیم به طور خلاصه کارکرد این پنل رو معرفی کنیم. به این صورت است که پس از انجام مراحل ثبت نام و تایید حساب کاربری شما ، در پنل کاربری خود یک لینک مشاهده می‌کنید که این لینک مخصوص شخص شما ارائه شده است. که هر شخص از طریق این لینک وارد سایت شده و ثبت سفارش انجام دهد پورسانت مورد نظر به حساب شما واریز می‌شود.

ویدیو آموزش پنل همکاری در فروش