ماساژ درمانی راهکاری مناسب برای لاغری صورت

ماساژ برای لیفت و لاغری صورت و روش انجام آن، آیا ماساژ صورت موجب لاغری میشود؟ روش انجام ماساژ صورت چیست؟

یکی از معیارهای زیبای در زنان، داشتن صورتی کوچک و استخوانی است؛ زیرا باعث ایجاد ظاهری زنانه و ظریف‌تر می‌شود و همچنین چشم‌ها گیراتر و بزرگتر به نظر می‌آیند. روش‌های متعددی برای لاغری صورت وجود دارد و ماساژ لاغری صورت یکی از آسانترین روش‌ها است که می‌توانید هر شب قبل از خواب انجام دهید.

راهکاری برای داشتن صورتی زیبا

بطور کلی، استانداردهای زیبایی در فرهنگ‌ها و نقاط مختلف جهان متفاوت است. غالبا در آسیا، لاغری صورت و داشتن چهره‌ای استخوانی آرزوی اکثر افراد است، زیرا باعث ایجاد ظاهری زنانه و ظریف‌تر می‌شود و همچنین در صورت لاغر و کوچک، چشم‌ها گیرا و بزرگتر به نظر می‌آیند. داشتن صورتی بیضی با فکی زاویه‌دار یکی از اشکال پرطرفدار در میان زنان سنگاپور است.

در کل، توصیه می‌شود برای اینکه صورتی لاغر و زیبا داشته باشید، با روش‌های مناسب وزن کل بدن‌تان را کاهش دهید. اما گاهی پیش می‌آید که با وجود لاغری بدن، صورت‌تان همچنان چاق است. در این مواقع، روش‌های لاغری موضعی مناسب به نظر می‌رسند. حال تصور کنید که بتوانید بدون پذیرفتن ریسک چاقوی جراحی، به این آرزو دست بیابید. روش‌های متعددی برای رسیدن به این آرزو وجود دارد و ماساژ لاغری صورت، یکی از این روش‌هاست.

ماساژ لاغری صورت چگونه انجام می‌شود؟

برای داشتن صورت لاغر و کوچک، باید گره‌های لنفاوی اطراف صورت خود را ماساژ دهید تا تورم صورت‌تان کاهش یابد. ماساژ صورت علاوه بر کوچک کردن و لاغری صورت، می‌تواند عضلات صورت را مقاوم کند و در نتیجه باعث سفت شدن پوست شل می‌شود.

هنگامی که صورت‌تان را ماساژ می‌دهید، جریان خون در صورت‌تان افزایش می‌یابد؛ در نتیجه میزان اکسیژن و مواد مغذی افزایش می‌یابد که تولید بیشتر کلاژن پوست را به همراه دارد. کلاژن به پوست خاصیت ارتجاعی می‌دهد و موجب سفت شدن پوست می‌شود.

با وجود اینکه خیلی‌ها ماساژ لاغری صورت را توصیه می‌کنند، اما باید بدانید که این روش در صورتی کارساز خواهد بود که شرایط آن را رعایت کنید.

ماساژ برای لیفت و لاغری صورت و روش انجام آن، آیا ماساژ صورت موجب لاغری میشود؟ روش انجام ماساژ صورت چیست؟

ما در اینجا به شما پنج ماساژ لاغری صورت را آموزش خواهیم داد که قبل از خواب انجام دهید، بعد از مدتی نتیجه آن را به وضوح خواهید دید. یادتان باشد قبل از شروع ماساژ یک لایه کرم یا مرطوب‌کننده سنگین یا از انواع روغن های ماساژ بر روی پوست‌تان بزنید تا از اصطکاک جلوگیری شود.

  1. با استفاده از انگشتان اشاره، دو ظرف پیشانی خود را تا بالای شقیقه ماساژ دهید.  این کار را 15 بار تکرار کنید.

    سپس از بالای شقیقه تا پایین فک ماساژ دهید و بعد از آن تا پایین گردن ادامه دهید تا به استخوان‌های ترقوه برسید. این کار را نیز 15 مرتبه تکرار کنید.

  2. با استفاده از انگشتان خود، گونه هایتان را به آرامی و به صورت دورانی ماساژ دهید و بعد از آن به سمت بیرون ادامه دهید. این کار را 10 مرتبه تکرار کنید.

  3. با استفاده از انگشت‌تان فک خود را ماساژ دهید؛ از بالای فک به سمت چانه حرکت کنید. این کار را 10 مرتبه تکرار کنید. پس از اتمام کار، گردن خود را بکشید و به پایین نگاه کنید. با این کار عضلات خود را شل کنید.

  4. با استفاده از کف دست خود گونه‌های‌تان را به سمت داخل و به سمت بینی فشار دهید. سپس از شقیقه به سمت بیرون و بعد به سمت پایین و به سمت چانه فشار دهید. هر کدام را 10 بار تکرار کنید.

  5. انگشت شصت خود را زیر گلو قرار دهید و انگشت اشاره خود را روی گونه و کنار بینی قرار دهید. سپس انگشت اشاره‌تان را به سمت بیرون صورت بکشید. این کار را 15 بار تکرار کنید.

روغن زیتون فرابکر بیومت

روغن زیتون فرابکر

روغن زیتون فرابکر: خواص، مزایا و کاربردها روغن زیتون فرابکر یکی از بهترین و معروف‌ترین روغن‌های طبیعی در دنیاست که از میوه درخت زیتون به

توضیحات بیشتر »
اسانس میخک

اسانس میخک

اسانس میخک اسانس میخک یکی از انواع اسانس‌های طبیعی است که از گیاه میخک به دست می‌آید. گیاه میخک در مناطق مختلف جهان رشد می‌کند

توضیحات بیشتر »