خرید صابون بچه

صابون بچه گیاهی رایحه سلامت ساخته شده از بهترین فمولاسیون و مواد طبیعی موجود در طبیعت در خدمت سلامت پوست فرزند شماست.

بهترین صابون برای کودک شما کدام است؟

انتخاب صابون بچه مناسب برای فرزند دلبندتان کار سخت و دشواری است. چراکه پوست حساس فرزند شما ممکن است با هر صابونی سازگاری مناسب را نداشته باشد. به همین دلیل لازم است که در انتخاب صابون برای بدن و صورت فرزند خود حساس باشید. اما نگران نباشید رایحه سلامت با شماست تا بتوانید با مطالعه این محتوا بهترین صابون ممکن را برای فرزند خود انتخاب کنید.

دقت به ph صابون بچه

مقدار ph در واقع میزان اسیدی یا بازی بودن مواد را مشخص میکند. در انتخاب صابون برای کودک خود باید حتما به این موضوع دقت کنید که صابونی را انتخاب کنید که کمترین ph ممکن را داشته باشد و به هیچ عنوان اسیدی نباشد.

اکثر صابون های موجود در بازار که به صورت غیرطبیعی و گیاهی و بر پایه مواد شیمیایی ساخته می‌شوند، دارای ph بالایی بوده و علاوه بر ایچاد حساسیت های پوستی برای فرزند شما ممکن است آسیب های جدی ای به چشمان او وارد نماید.

چرا خرید صابون کودک گیاهی را پیشنهاد می کنید؟

صابون های گیاهی اگر واقعا در فرمولاسیون آنها از مواد طبیعی و صد در صد گیاهی استفاده شده باشد دارای ph بسیار کمتری نسبت به دیگر صابون های موجود در بازار هستند. به همین دلیل اسفاده از صابون های گیاهی کودک می‌تواند به سلامت پوست و مراقبت پوستی کودک شما کمک شایانی کند.

صابون گیاهی رایحه سلامت به دلیل داشتن ph پایین و استفاده از فرمولاسیون 100 درصد گیاهی خود برای پوست صورت و بدن کودک شما بسیار مناسب بوده و می‌تواند به پیشگیری از حساسیت های پوستی و درمان آنها نیز کمک فرآوانی کند. 

قیمت صابون گیاهی بچه زیاد است؟

صابون گیاهی کودک رایحه سلامت به دلیل استفاده از روغن های گیاهی خالص و عصاره های طبیعی با قیمت های بالایی نسبت به دیگر صابون های موجود در بازار عرضه می‌شود. شما با یکبار استفاده صابون های رایحه سلامت و حس سلامتی بعد از استفاده از آن متوجه ارزشمندی محصولات فوق العاده ما می شوید.

هدف اصلی رایحه سلامت از ارائه صابون های کودک خود ، جذب سلامت و رضایت پوستی کودک شماست.

صابون آنتی باکتریال کودک به چه صابونی گفته می شود؟

به صابون‌ هايي که باعث پاکسازي پوست از اورگانيسمهاي بيماري زا خصوصاً باکتري ها مي شوند گفته مي شود. حال اگر این صابون ها دارای ph مناسب باشند که هیچ گونه حساسیتی برای پوست کودک شما ایجاد نکنند، آنتی باکتریال کودک هستند . 

صابون های گیاهی کودک رایحه سلامت هم آنتی باکتریال بوده و هم دارای ph بسیار مناسب و پایینی هستند

کدام صابون برای بدن کودک مناسب است؟

صابون زغال فعال مناسب برای بدن کودک

همانطور که می دانید، زغال قدرت بسیاری در پاکسازی پوست و روشن کنندگی پوست دارد. رایحه سلامت با به کار گیری علم آروماتراپی موفق به تولید این صابون فوق العاده و عرضه آن به شما بزرگواران شده است.

صابون گیاهی زغال رایحه سلامت دارای خواص بسیار بسیار زیادی است. از آبرسانی گرفته تا بهبود اگزمای پوستی و پاکسازی منافذ پوستی از باکتری های بیماری زا. استفاده از این صابون به عنوان صابون شستشوی کودک می‌تواند فرزند شمارا علاوه بر حساسیت های پوستی از هرگونه عامل بیماری زای خارجی دور نگاه دارد.

صابون هویج یک صابون گیاهی بدن کودک مناسب

در صابون گیاهی هویج رایحه سلامت علاوه بر پایه گیاهی صابون از روغن های زیتون ، نارگیل و عصاره هویج استفاده شده است. که اثر بخشی این صابون را در درمان انواع مشکلات پوستی و مراقبت های پوستی چندین برابر کرده است.
صابون هویج رایحه سلامت نیز به دلیل داشتن ph پایین و دقت بالا در شستشوی پوست جهت استفاده به عنوان صابون بچه به شما پیشنهاد می شود.