خرید صابون روشن کننده پوست گیاهی

اگر شما هم جز افرادی هستید که به روشنی و شفافیت پوست خود اهمیت می‌دهید. با استفاده از صابون های روشن کننده پوست رایحه سلامت می‌توانید پوستی شفاف، روشن و سفید را تجربه کنید.

معرفی چنتا از بهترین صابون های روشن کننده گیاهی رایحه سلامت

صابون روشن کننده پوست زغال فعال

طبيعتا پاکسازي پوست از ميکرواورگانيسمهاي مضر سبب روشن شدن و شفاف شدن پوست مي شود چرا که سموم سطح و زير پوست سبب تيرگي و پير شدن پوست مي شود. زغال فعال ترکيبات منحصر به فرد در طبيعت براي اين منظور است.

خواص صابون زغال فعال:

  • توانایی عالی برای روشن کردن و روشن کردن پوست.
  • مناسب پوست چرب و پوست خشک
  • اثر آنتی اکسیدانی و خنثی کننده رادیکال های آزاد
    در از بین بردن عیوب پوست موثر است.
  • می توان از آن برای از بین بردن لکه های ملاسما استفاده کرد.
  • قابل استفاده برای پوست کک و مک.
  • در محافظت از پوست در برابر اثرات مضر آفتاب موثر است.
  • حاوی آربوتین طبیعی
  • اثر ضد باکتری و ضد عفونی کننده دارد.

چرا صابون زغال فعال مناسب شفاف کردن پوست است ؟

صابون روشن کننده گیاهی زغال فعال برای کمک به از بین بردن لکه های تیره روی پوست و افزایش شفافیت و سفیدی آن به بازار عرضه شد. عوامل مختلفی مانند قرار گرفتن در معرض نور شدید خورشید می تواند تولید ملانین را در نواحی مختلف پوست تحریک کرده و باعث ایجاد لکه های تیره شود. به لطف زغال فعال، استفاده از صابون سفید کننده بدن گیاهی زغال فعال از تولید ملانین در پوست جلوگیری می کند و پوست را تمیز و درخشان می کند. افرادی که مشکلاتی مانند کک و مک و ملاسما دارند می توانند از صابون سفید کننده زغال فعال برای رفع مشکلات خود استفاده کنند.

از دیگر خواص مفید صابون زغال فعال می توان به رفع کننده قوی جوش و آکنه ، جلوگیری از چروک پوستی، بهبود اگزمای پوستی، التیام زخم های پوستی و ضد عفونی کننده قوی زیر پوست اشاره کرد.

طرز استفاده از صابون روشن کننده پوست رایحه سلامت

برای شفاف شدن و روشن شدن پوست روزي دو مرتبه صبح پس از بيدار شدن و شب قبل از خواب دستها را آغشته به کف صابون کرده و روي صورت بماليد و ۳۰ ثانيه بعد بشوريد، در حمام ميتوانيد هر روز از اين صابون براي شستشوي بدن استفاده کنيد.

معرفی صابون روشن کننده پوست گل سرخ (رز)

عصاره رز با خاصيت جوانسازي و شاداب کنندگي به دليل وجود ترکيبات موثره اي مانند ژرانيول، کارواکرول و غيره سبب شفافيت و شادابي پوست مي شود.

صابون های گیاهی رایحه سلامت به دلیل داشتن فرمولاسیون های 100 درصد گیاهی خود شادابی و جوابی را به پوست شما هدیه می‌دهد، خرید صابون گیاهی از رایحه سلامت می‌تواند علاوه بر درمان بیماری های پوست از بسیاری از مشکلات دیگر پوستی همچون جوش ، آکنه و پیری پوست جلوگیری کند.

صابون گل سرخ رایحه سلامت از عصاره و روغن رز داماسک ساخته شده است که در جوانسازی ، زیبایی و شادابی پوست صورت و بدن شما تاثیر بسیار زیادی دارد. به کمک رایحه سلامت شما می‌توانید معجزه طبیعت را به پوست و جسم خود هدیه دهید.

چرا صابون گل سرخ موجب روشن شدن پوست می شود؟

صابون گل سرخ یک جوانساز بسیار قدرتمند است و مواد مغذی بسیاری را به پوست شما هدیه می دهد. همین امر باعث می‌شود پوست شما شاداب تر ، جوان تر و روشن تر شود.

صابون روشن کننده پوست بدن

آیا صابون زغال و گل سرخ علاوه بر روشن کردن پوست صورت می‌توانند پوست بدن را نیز روشن کنند ؟

بله همانطور که گفته شد صابون زغال به کمک حذف ذرات مضر پوست  و سم زدایی پوست و صابون گل سرخ به کمک جوانسازی و شاداب سازی پوست به روشن سازی پوست بسیار کمک می ‌کنند.
اگر مشکل تیرگی پوست در هر کجای بدن خود دارید ابتدا از صابون زغال در چند وعده و بعد از آن برای ثابت ماندن روشنی و سفیدی پوست خود از صابون گل سرخ استفاده کنید.

دلیل ایجاد تیرگی پوست چیست؟

افراد بسته به عوامل و شرایط مختلف می توانند انواع پوست خاصی داشته باشند. افراد با پوست سبز اغلب دارای ماده ای به نام ملانین هستند که در پوست آنها تجمع می یابد و با گذشت زمان رنگ پوست آنها تغییر می کند و باعث می شود پوست آنها تیره تر از سایر افراد به نظر برسد. در حالی که پوست های تیره و سبز بسیار جذاب و زیبا هستند، بسیاری از افراد دوست دارند پوستی روشن و سفید داشته باشند و برای رسیدن به این هدف از محصولات آرایشی مختلفی مانند صابون های روشن کننده استفاده می کنند. صابون سفید کننده پوست به باز شدن چندین درجه این پوست ها کمک می کند.