هفت راهکار فنگ شویی خانه با محصولات آروماتراپی

فنگ شویی توسط محصولات آروماتیک، چگونه با محصولات آروماتیک فنگ شویی کنیم؟

هدف از فنگ شویی خانه با محصولات آروماتراپی آوردن آرامش و افزایش انرژی فضای خانه است. چه حسی بهتر از داشتن خانه‌ای با رایحه دلپذیر و لذت‌بخش‌تر از استفاده رایحه‌های طبیعی است. ما در اینجا به شما هفت راهکار آروماتراپی پیشنهاد می‌دهیم که می‌توانید با استفاده از آنها، انرژی و آرامش فضای خانه‌تان را افزایش دهید.

هفت راهکار فنگ شویی خانه با محصولات آروماتراپی

قطعا بودن در خانه‌ای که بوی خوبی دارد، لذت بخش و دلنشین است! رایحه‌های خوب شاخص‌های انرژی و حال خوب هستند. علاوه بر آن، رایحه‌های طبیعی موجب رفاه حال و برکت خانه شما نیز می‌شوند. ما در اینجا هفت راهکار فنگ شویی خانه با محصولات آروماتراپی را معرفی کرده‌ایم و توصیه می‌کنیم حتما آنها را امتحان کنید.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد فنگ شویی مقاله فنگ شویی چیست؟ را مطالعه کنید

  1. خانه‌تان را تمیز کنید و شلوغی‌ها را برطرف کنید.

لازمه داشتن خانه‌ای مطلوب با بویی خوب، شادابی و تمیزی آن است و اگر خانه‌تان به نظافت نیاز داشته باشد، نمی‌توانید با رایحه خوب آن را دلنشین کنید.

بهترین رایحه، تمیزی و طراوت است و نمی‌توانید آن را جعل کنید. اول شلوغی را از خانه‌تان دور کنید و سپس با پاک‌کننده‌های طبیعی (جوش شیرین، سرکه، مخلوط روغن‌های اساسی و غیره) خانه‌تان را تمیز کنید. پاک‌کننده‌های شیمیایی برای فنگ شویی مناسب نیستند.

  1. روغن‌های اساسی را در خانه‌تان اسپری کنید.

از پخش کننده‌ها یا دیفیوزرهای آروماتراپی برای معطر کردن خانه‌تان استفاده کنید. پخش و اسپری روغن‌های اساسی در اتاق یا خانه، علاوه بر ایجاد خانه‌ای خوش‌بو، باعث ایجاد نشاط و شادی و سلامت شما نیز می‌شود.

  1. شمع‌های معطر روشن کنید.

شمع‌های معطر یکی دیگر از راه‌های طبیعی برای برکت بخشیدن به خانه و فنگ شویی خانه با محصولات آروماتراپی است. بهترین جایگاه استفاده آن، فضاهای کوچک یا بسته مانند حمام یا اتاق خواب است. این را در نظر داشته باشید که شمع‌ معطر بدون عطرهای مصنوعی استفاده کنید. همچنین بهتر این است که از شمع موم استفاده کنید که انرژی شفابخش، تصفیه‌کنندگی و تسکین‌دهندگی آن بیشتر است.

در ضمن می‌توانید، از شمع‌های وارمردار درون یک کاسه از گیاهان خشک مانند اسطوخودوس، گل محمدی یا گلبرگ گل رز استفاده کنید تا رایحه طبیعی آن فضای خانه‌تان را پر کند.

  1. عود روشن کنید.

روشن کردن عود یا بخور طبیعی با کیفیت، راه دیگری برای پخش سریع رایحه در فضای خانه است. سعی کنید مدت زمان بیشتری در همان فضا بمانید، به این ترتیب تاثیرات فنگ شویی خانه با محصولات آروماتراپی طولانی مدت‌تر خواهد بود.

  1. از گیاهان گلدار در خانه استفاده کنید.

گیاهان گلدار بهترین راه برای آوردن رایحه طبیعی به فضای خانه است. می‌توانید از گیاهان گلداری مانند یاسمن، سنبل، گاردنیا و شکوفه‌های درخت لیمو نگهداری کنید. داشتن گیاهان تازه در آشپزخانه نیز راهی قدرتمند برای تقویت انرژی خانه و فنگ شویی است. چه کسی عطر و طراوت پونه کوهی، نعناع یا ریحان را دوست ندارد؟

همچنین، استفاده از یک گلدان شاخه گل‌های تازه روش زیبای فنگ شویی، برای آوردن انرژی زندگی و رایحه تازه به فضای خانه‌تان است.

  1. دسته گل خشک‌شده اسطوخودوس را نگهداری کنید.

کیسه‌های اسطوخودوس خشک شده را در بسیاری از فضاهای خانه مانند اتاق خواب، کشوهای مختلف کمد استفاده کنید. گاهی این کیسه‌ها را در دست بفشارید تا عطر آن فضا را پر کند. این روش آسان‌ترین روش فنگ شویی خانه با محصولات آروماتراپی است که موجب تقویت روحیه شما و انرژی فضای خانه‌تان می‌شود.

  1. دارچین دارید؟ آن را بجوشانید.

جوشاندن چوب دارچین آسان‌ترین راه برای پخش رایحه شیرین و دلپذیر دارچین در فضا و فنگ شویی خانه با محصولات آروماتراپی است. همچنین می‌توانید میخک، پوست پرتقال یا حتی دانه‌های قهوه را نیز امتحان کنید. تست کنید و ببینید کدام برای فضای خانه شما بهتر و مناسب‌تر است.

روغن زیتون فرابکر بیومت

روغن زیتون فرابکر

روغن زیتون فرابکر: خواص، مزایا و کاربردها روغن زیتون فرابکر یکی از بهترین و معروف‌ترین روغن‌های طبیعی در دنیاست که از میوه درخت زیتون به

توضیحات بیشتر »
اسانس میخک

اسانس میخک

اسانس میخک اسانس میخک یکی از انواع اسانس‌های طبیعی است که از گیاه میخک به دست می‌آید. گیاه میخک در مناطق مختلف جهان رشد می‌کند

توضیحات بیشتر »