درباره‌ی رایحه سلامت

با ما سلامت بمانید …

رایحه سلامت فعالیت خود را از سال ۱۳۸۸ با تاسیس موسسه گیاهان دارویی رایحه درمان شرق شروع کرد.

در این موسسه غیرتجاری بیشتر به پژوهش در حوزه ترکیبات موثره گیاهان دارویی و خلق روش‌های نوین استحصال و فرآوری گیاهان دارویی و مواد طبیعی پرداخته شد که حاصل آن دارو‌‌ها و روش‌های موثر و مفید و کاربردی بود؛ تا اینکه از سوی برخی از شرکت‌ها و سازمان‌های مهم پیشنهاداتی در خصوص سرپرستی و پیمانکاری بخش تحقیقات دارویی و گیاهی آنها ارائه گردید. (از ارائه نام آنها معذوریم ولی همچنان تفاهم نامه هایمان برقرار است).

خلق شرکت رایحه سلامت

این همکاری‌های تا خلق شرکت رایحه سلامت ادامه پیدا کرد که در این شرکت به تولید محصولات آروماتراپی (روغن، اسانس، خوشبوکننده های درمانگر، کرم، لوسیون، صابون و …) پرداخته شد.
این شرکت پژوهش محور به دنبال خلق و تولید بهترین و باکیفیت ترین محصولات است و صرف نظر از قیمت تمام شده محصولات به دنبال اثرگذاری قطعی و فارغ از عوارض جانبی بودن محصولات است تا شاید بتواند به نوبه خود گامی در ارتقاء سطح کیفی سلامت جامعه بردارد.

شایان ذکر است که رایحه سلامت با آغوشی باز و مشتاقانه در انتظار افراد خلاق و دانشمند در حوزه ساخت فرآورده های طبیعی است و در این راستا به جهت خلق ارزش اولویتی برای دریافت سود مالی و یا منافع مادی ندارد و بیشتر به منشاء اثر بودن آن ایده می پردازد لذا شما با اندکی تلاش میتوانید از اهرم‌های ما استفاده و هم برای خود و هم برای جامعه و کشورتان مفید واقع شوید.

تیم رایحه سلامت

مهدی عباسی دیجیتال مارکتینگ

مهدی عباسی

مسئول دیجیتال مارکتینگ

سارا علیزاده طراح گرافیک

سارا علیزاده

مسئول تحقیق و توسعه محصولات و مارکتینگ

امیر نثاری نیک نژاد دیجیتال مارکتینگ

امیر نیک نژاد

مسئول بازارسنجی و بازاریابی

مجید شریفی

مدیر تولید و کنترل کیفیت

از فروشگاه رایحه سلامت دیدن کنید .

همه‌ی محصولات رایحه سلامت ساخته شده بر اساس به روز ترین متد رایحه  آروماتراپی هستند و صددرصد گیاهی می‌باشند.

به بالای صفحه بردن