مزایا و کاربرد روغن خراطین | ماساژ آروماتراپی با استفاده از روغن خراطین

این روغن با طبع گرم و تر خاصیت حجم دهندگی موضعی دارد

اغلب ما روغن خراطین را به دلیل خاصیت حجم دهندگی آن می شناسیم. این روغن دارای طبع گرم و تر است و استعمال موضعی آن موجب بزرگ شدن و حجیم شدن آن نقطه از بدن می‌شود. از این روغن می‌توان بر روی گونه‌ها، لب‌ها، آلت تناسلی مردانه و سینه و باسن زنان استفاده نمود.

مزایا و کاربردهای روغن خراطین چیست؟

روغن خراطین، درواقع روغنی است که از نوعی کرم خاکی به نام “ایزینفتیدا” بدست می‌آید. این روغن حاوی ترکیباتی از قبیل الانتئین، پروتئین، کلاژن، امگا 3، امگا 6، امگا 9، گلیس و ویتامین E است. این روغن دارای طبع گرم و تر است. این روغن غلیظ بوده و بوی نامطبوعی دارد، اما با تمامی انواع پوست سازگار است و به راحتی جذب می‌شود.

سال‌هاست که در طب سنتی از روغن خراطین به جای بوتاکس استفاده می‌شود. این روغن دارای خاصیت حجم دهندگی و افزایش رشد موضعی عضلات است. در نتیجه اغلب آقایان برای افزایش طول آلت تناسلی و خانم‌ها برای حجم دادن به گونه‌ها، لب‌ها، باسن و سینه به سراغ این روغن می‌روند.

خاصیت روغن خراطین

همانطور که اشاره شد، مهم‌ترین و معروف‌ترین کاربرد روغن خراطین، افزایش حجم و سایز اعضای بدن است. این روغن بر خلاف کرم‌ها و لوسیون‌های حجم‌دهنده و بزرگ‌کننده شیمیایی، عوارض جانبی نداشته و تاثیر بیشتری نیز دارد. مصرف یک دوره 45 روزه این روغن، موجب افزایش تقریبی 2 تا 5 سانتی‌متری طول آلت جنسی آقایان می‌شود.

ورزشکاران نیز می‌توانند به جای استفاده از مکمل‌ها و داروهای شیمیایی، از این روغن برای فرم‌دهی بدن استفاده کنند که روشی طبیعی و بی خطر و البته بسیار موثرتر است.

به دلیل وجود کلاژن در روغن خراطین، انتخاب این روغن می‌تواند بهترین گزینه برای افرادی باشد که دچار شل‌شدگی و افتادگی پوست شده‌اند. یک دوره ماساژ با این روغن موجب از بین رفتن خط اخم و خنده می‌شود و چین و چروک‌های پوست را نیز از بین می‌برد.

Manufactured By Rayehesalamat

روغن خراطین که از کرمی به نام ایزینیا فتیدا تولید می‌شود، برای حجیم کردن و رشد موضعی اندام و عضلات استفاده می‌شود. امروزه از این روغن برای درمان زود انزالی آقایان، بیماری‌های پوستی و بزرگ کردن سینه، باسن، گونه‌ها و لب‌ها استفاده می‌شود. ماساژ صحیح این روغن می‌تواند موجب خوش فرم شدن و زیبایی اندام‌ها شود.

این روغن با طبع گرم و تر خاصیت حجم دهندگی موضعی دارد

روغن خراطین برای افزایش حجم مو

یکی دیگر از کاربردهای روغن خراطین، تقویت و افزایش حجم موهاست. ماساژ این روغن بر روی کف سر می‌تواند موجب افزایش گردش خون شود و در نتیجه با اکسیژن رسانی بیشتر موجب تقویت ریشه مو می‌شود.

رفع لک های پوستی 

تحقیقات دانشگاه پنسلوانیا بر روی تاثیر روغن خراطین نشان می‌دهد که این روغن به دلیل داشتن انواع اسید آمینه‌های مختلف می‌تواند ملانین پوست را همرنگ نماید، در نتیجه لکه‌های پوستی را از بین می‌برد. همچنین می‌تواند جای جوش و آکنه را از بین ببرد.

رفع ترک های زایمان با روغن خراطین

در تحقیقات بالینی صورت گرفته مشاهده شده است استفاده یک دوره 40 روزه از این روغن می‌تواند ترک‌های زایمان را از بین ببرد. برای این منظور کافیست 5 دقیقه این روغن را بر روی پوست شکم ماساژ دهید. ترک‌های عمیق‌تر نیز در یک دوره 25 الی 55 روزه از بین خواهد رفت. این روغن علاوه بر شفافیت و درخشندگی، موجب نرم و لطیف شدن پوست نیز می‌شود.

این روغن با طبع گرم و تر خاصیت حجم دهندگی موضعی دارد

افزایش حجم اندام ها با روغن خراطین

روغن خراطین که از کرمی به نام ایزینیا فتیدا تولید می‌شود، برای حجیم کردن و رشد موضعی اندام و عضلات استفاده می‌شود. امروزه از این روغن برای درمان زود انزالی آقایان، بیماری‌های پوستی و بزرگ کردن سینه، باسن، گونه‌ها و لب‌ها استفاده می‌شود. ماساژ صحیح این روغن می‌تواند موجب خوش فرم شدن و زیبایی اندام‌ها شود.

ماساژ آروماتراپی با استفاده از روغن خراطین

روغن خراطین یکی از مورد توجه‌ترین محصولات ماساژ است که دارای خواص حجم‌دهندگی و بزرگ‌کنندگی موضعی عضلات و اندام‌های بدن است. این روغن موجب افزایش کلاژن سازی پوست شده و می‌توان از آن برای درمان بسیاری از بیماری‌ها استفاده نمود.

این روغن دارای طبع گرمی است و در نتیجه برای افرادی که دارای طبع سردی هستند، مناسب است. اما این بدان معنا نیست که افرادی که دارای طبع گرم هستند، نمی‌توانند از این روغن استفاده کنند، بلکه می‌توانند در مدت زمان کوتاه‌تری آن را استفاده کنند (بطور مثال 2 ساعت) و پس از آن نیز از عرقیات گیاهی با طبع سرد (مانند نارنج و  کاسنی) استفاده کنند که تاثیر نامطلوب آن را تا حدودی برطرف کند.

ماساژ با استفاده از روغن خراطین

قبل از هر چیز باید محل مورد نظر را با آب و صابون تمیز نمایید، این عمل موجب می‌شود روغن بهتر و مناسب‌تر جذب پوست شود.

  • طریقه مصرف روغن خراطین برای چاقی صورت و افزایش حجم لب‌ها

قبل از اینکه روغن را بر روی پوست خود بگذارید، صورتتان را به مدت 10 دقیقه ماساژ دهید. این کار باعث می‌شود جریان خود در زیر پوست شما افزایش یابد. در نتیجه جذب روغن بهتر صورت می‌پذیرد. سپس چند قطره روغن خراطین را در نقاط مختلف صورت‌تان بچکانید و به صورت دورانی و آرام بر روی پوست‌تان ماساژ دهید. اجازه دهید این روغن حدود 2 ساعت روی صورت‌تان باقی بماند. پس از این مدت از کمپرس سرد استفاده نمایید و در آخر پوست‌تان را بشویید.

* نکته: هنگام ماساژ روغن توجه داشته باشید که روغن داخل چشم یا دهان شما نشود.

این روغن با طبع گرم و تر خاصیت حجم دهندگی موضعی دارد
  • طریقه استفاده از روغن خراطین بر روی باسن

برای بهتر نتیجه گرفتن بهتر است ابتدا ورزش کنید و سپس باسن را شستشو دهید. در ادامه مقدار کافی از این روغن خراطین را بر روی باسن ریخته و به صورت دورانی ماساژ دهید، تا روغن به آرامی جذب پوست شود. پس از آن، در محل مورد نظر کمپرس سرد استفاده کنید و اجازه دهید تا روغن 1 تا 2 ساعت بر روی باسن شما بماند. در انتها نیز باسن خود را شستشو دهید.

  • طرز استفاده از روغن خراطین برای سینه 

برای اینکه از روغن خراطین برای سینه‌ها استفاده کنید، پس از شستشوی سینه، حدود 15 الی 20 دقیقه آنها را ماساژ دهید. ماساژ باید به صورت دورانی، از بیرون به داخل، چرخشی با هر دو دست و در آخر به سمت بالا و پایین باشد. این روش علاوه بر افزایش گردش خون موجب خوش فرم شدن سینه‌ها نیز می‌شود.

پس از ماساژ، دو الی سه قطره روغن را بر روی سینه‌ها بریزید و حدود 30 دقیقه به همان روشی که در بالا ذکر شد، ماساژ دهید. کمپرس سرد را فراموش نکنید، این‌کار موجب سفت و منقبض شدن پوست می‌شود و در نتیجه سینه‌ها سفت و خوش فرم می شوند. این مراحل را هر روز به مدت 15 الی 20 روز انجام دهید تا سینه‌ها حجم بگیرند.

  • روغن خراطین اصل را از کجا تهییه کنیم ؟

همانطور که در بالا گفتیم روغن خراطین خواص فوق العاده ای دارد و می‌تواند در موضوعات بسیاری به شما کمک کند . اما پیدا کردن و خرید روغن خراطین اصل کار بسیار سختی است . چراکه اکثر روغن های موجود در بازار از درصد خلوص پایینی برخوردار بوده و کارآمدی لازم را ندارند . 

اما با خرید روغن خراطین رایحه سلامت می‌توانید با اطمینان یک روغن خراطین صد در صد طبیعی و خالص داشته باشید. که خواص روغن خراطین را برای شما به ارمغان می‌آورد.

روغن زیتون فرابکر بیومت

روغن زیتون فرابکر

روغن زیتون فرابکر: خواص، مزایا و کاربردها روغن زیتون فرابکر یکی از بهترین و معروف‌ترین روغن‌های طبیعی در دنیاست که از میوه درخت زیتون به

توضیحات بیشتر »
اسانس میخک

اسانس میخک

اسانس میخک اسانس میخک یکی از انواع اسانس‌های طبیعی است که از گیاه میخک به دست می‌آید. گیاه میخک در مناطق مختلف جهان رشد می‌کند

توضیحات بیشتر »