خرید محصولات خوراکی گیاهی

انتخاب محصولات ارگانیک برای مصرف از بهترین تصمیماتیست که میتوانید برای داشتن یک لایف استایل سالم بگیرید. محصولات خوراکی بیومت از بهترین متریال و صد در صد طبیعی تولید شده است.

چرا محصولات خوراکی بیومت؟

روغن های بیومت از میوه‌ی و بذر گیاهانی مانند زیتون، کنجد و غیره به دست می‌آیند، اما تفاوت‌های مهمی در ترکیبات و فرآیند تولید دارد که در بهبود مشکل جسمی مانند گرفتگی عروق قلبی، فشار خون، چربی کبد، یبوست و غیره تأثیرگذار هستند.

  1. تصفیه و فرآیند تولید:

روغن زیتون فرابکر Biomat: روغن زیتون فرابکر بیومت از زیتون‌هایی استخراج می‌شود که مدت کوتاه‌تری از زمان برداشت تا فرآیند تولید طی کرده‌اند. این روغن پس از استخراج با فرآیندهای مخصوصی فیلتر می‌شود. به عبارت دیگر، روغن زیتون فرابکر به طور کامل تصفیه و پالایش شده است و عاری از مواد مضر مانند فلزات سنگین ناشی از آبیاری ها و سموم کشاورزی میباشد و از این حیث یک محصول ارگانیک و خالص تلقی می شود.

نکته بسیار حایز اهمیت در این روغن این است که دمای استخراج آن بر عکس سایر رقبای خود که حالت تجاری دارند، زیر 30 درجه سانتیگراد در چرخه تولید تنظیم میشود و اینکار با نظارت تیم پژوهش رایحه سلامت انجام میشود چرا که به اعتقاد این گروه پژوهشی مبنی بر مقالات روز دنیا دمای بالاتر از 30 درجه سانتیگراد که البته به دلیل راندامان بالای تولید برای صنعتگر مرقون به صرفه می باشد سبب از دست رفتن بسیاری از ترکیبات مفید میشود. البته باید توجه داشت که این به معنی مضر بودن روغنهای خوراکی استاندارد صنعتی نمی باشد چرا که آنها هم دمای بالای 80 درجه سانتیگراد را تجربه نخواهد کرد ولی طبیعتا بسیاری از ترکیبات فنولی و آنتی اکسیدانی بین دمای 40 الی 80 درجه از بین می روند و عملا روغن فقط جنبه خوراکی خود را حفظ میکند.

گروه پژوهشی رایحه سلامت با حساسیت زیاد و استانداردهایی که در محصولات خود دارد این دما را به منظور حفظ اثرات درمانی و مواد فنولی و آنتی اکسیدانی روغنهای خوراکی خود حفظ میکند.

2- ایرادات و مشکلات:

به دلیل کنترل دمای تولید و حساسیت در جمع آوری دانه ها و استخراج روغن از آنها راندمان تولید این برند بسیار پایین است و در هر پروسه تولید مقدار کمی از این روغن ها تولید میشود که این باعث شده جوابگوی همه تقاضای هموطنان عزیز نباشیم.